Nowoczesne programy

Programy dla sprzedawców

Program sprzedażowy POS. Program sprzedażowy POS to aktualnie jeden z najbardziej innowacyjnych systemów sprzedażowych w polskich sieciówkach. Jest na tyle rozwinięty, że wiele czynności można wykonywać intuicyjnie bez specjalnych szkoleń.

Co ważne program pos jest kompatybilny i przystosowany pod sprzedaży w internecie sklepów, dzięki czemu centrala firmy ma spore ułatwienie sprawdzania codziennych czynności poszczególnych jednostek. Jakie są podstawowe plusy programu sprzedażowego pos ?

Głównie pamiętajmy o podstawach działania tego systemu i ułatwieniach dla pracowników. Dla każdej jednostki firmy można logować się do systemu za pomocą hasła, co ułatwia zablokowanie dostępu osobom spoza firmy. A dodatkowo podczas pracy system również można zablokować gdy odchodzimy od stanowiska pracy. Menu główne systemu pos jest bardzo przejrzyste i mało trudne dla użytkowników. Przedstawia nam kafle, które odkrywają poszczególne czynności. W głównej mierze w jednym z kafli możemy sprawdzić stan naszego magazunu w sklepie i poszczególną rozmiarówkę z danego modelu. W kolejnych kaflach możemy dokonać sprzedaży , a dodatkowo sprawdzić ilość paragonów poddanych dystrybucji w danym dniu, miesiącu czy w całym roku. Dalej możemy sprawdzić dokumenty przychodzące oraz dodatkowo wychodzące z magazynu.

Sporym ułatwieniem jest tez lista kontrahentów, których można nazwać stałymi klientami przedsiębiorstwa. W systemie pos możemy dokonać również zwrotów, wymian a również reklamacji danego produktu. Jest to bardzo mądry i praktyczny program, który z całą pewnością usprawni pracę całej firmy.

Dodatkowe informacje: program sprzedażowy do sklepu.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s