Sposoby na promocję

Jak wypromować swoje produkty

Czym są materiały pos? Na pewno wielu przedsiębiorców słyszało o point of sales materials, czyli materiałach reklamowych wpierających sprzedaż. Bez wątpienia, przeróżnego rodzaju formy można spotkać w każdym supermarkecie, aptece, drogerii, a dosłownie placówce bankowej. Nie wszyscy natomiast przedsiębiorcy rozumieją i wiedzą w jaki sposób stosować tego typu reklamę, ażeby była ona skuteczna.

Na pewno, sporo osób zdziwi się że już wykorzystuje materiały pos. Są to wszelkiego rodzaju szyldy, plakaty czy zwykłe stojaki reklamowe informujące o ofercie naszej firmy.

Oczywiście, właściwie każdy producent pos oferuje sporo bardziej efektywnych, nowoczesnych rozwiązań, które mają na celu zachęcić klienta do zdjęcia z półki danego towaru. W ostatnich latach ogromną popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju rozwiązania podświetlane. Displaye plexi jak też prezentery podświetlane wyglądają bardzo atrakcyjnie, przyciągają wzrok i co bardzo istotne, reklamują naszą propozycję z większej odległości, też nocą. Na pewno spacerując po mieście wieczorami lub podróżując nocą autem lub tramwajem widzimy mieniące się na przeróżne barwy podświetlane billboardy, tablice , a oprócz tego ekspozytory reklamowe. W tym miejscu, należy podkreślić, że co za na prawdę dużo to niezdrowo.

Nie chcemy zamienić witryny naszego sklepu czy lokalu gastronomicznego w jarmarczny odpust. Reklamowe materiały podświetlane należy stosować z umiarem i rozsądkiem. Niektóre miasta regulują aktualnie dopuszczalną moc podświetlonych reklam, tak ażeby nie były one zbyt jasne , a ponadto nie oślepiały kierowców czy przechodniów.

Sprawdź: producent pos.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s