Uniwersalne wzory płytek

Hurtownia płytek ceramicznych
Płytki ceramiczne cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem i stanowią jedno z najpopularniejszych rozwiązań w wykańczaniu wnętrz. Cenione głównie ze względu na trwałość i wytrzymałość, a również wszechstronną gamę wzorów i kolorów, które pozwalają na zindywidualizowanie charakteru pomieszczenia.

Płytki ceramiczne są naturalnym materiałem o dużych walorach dekoracyjnych.

Są niepalne, bezpieczne, pozbawione substancji toksycznych, długowieczne i uniwersalne. Nadają się zarówno do wnętrz sanitarnych, jak i strefy dziennej. Ze względu na dużą trwałość, bardzo chętnie wybierane jako pokrycie podłóg w miejscach publicznych.

W współzależności od technologii produkcji, płytki ceramiczne będą charakteryzowały się inną wytrzymałością, jakością i ceną. Na rynku dostępne są wersje szkliwione i surowe, a też przeznaczone na zewnątrz płytki mrozoodporne. Nieszkliwione płytki gresowe mogą być polerowane, dzięki czemu uzyskuje się powierzchnie perfekcyjnie gładkie albo o zróżnicowanej fakturze nadającej płytkom charakter antypoślizgowy. Choćby na początku były wybierane przede wszystkim do kuchni i łazienek, obecnie wykorzystuje się je we wszystkich wnętrzach. Płytki ceramiczne dobrze przepuszczają ciepło i mogą być z powodzeniem zastosowane w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym.

Najczęściej spotykane płytki ceramiczne są kwadratowe albo prostokątne. Mogą występować w innych kształtach, przykładowo. heksagonalnych, niemniej jednak ze względu na cenę, są rzadziej spotykane. Paleta kolorów płytek jest nieograniczona, dzięki czemu można wybrać odpowiednie do każdego wnętrza.

Więcej: pilch altea.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s